Proč jsou chytré hodinky od Hodinkyprodeti.cz nejlepší?

Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí chytré hodinky, které má opravdu smysl pořídit. Pokud přemýšlíte o tom, že vaše ratolest půjde zanedlouho do první třídy, pak chytré hodinky od nás jsou ideální volbou. Proč? Jednoduše proto, že veškeré námi prodávané hodinky jsou multifunkční - tedy spojují v sobě mobilní telefon + GPS lokátor + SOS alarm + další řadu funkcí - například fotoaparát, matematické hry, budík, krokoměr, hodiny, stopky a řadu dalšího. Vaše dítě tak nejenom, že budete mít celý den pod kontrolou díky zabudovanému GPS lokátoru, ale také mu budete moci zavolat nebo namluvit hlasovou zprávu jako u mobilního telefonu. Rovněž oceníte to, že hodinky bude mít vaše dítě stále připevněné na ruce a to je určitě také výhoda oproti mobilnímu telefonu. Navíc, pokud je vaše dítě ještě malé, jistě uvítáte i to, že naše chytré hodinky jsou pro něj vhodnější než mobil. Důvodů je hned několik a mezi ty nejvýznamnější patří například to, že z hodinek nelze brouzdat na internetu ani se "zaplést" do nástrah sociálních sítí, které nejsou pro malé dítě úplně bezpečné. Sledujeme také nejnovější trendy v oblasti dětských technologií a budeme vám přinášet stále něco nového. Brzy zařadíme vodotěsné modely chytrých hodinek pro děti, které si určitě nemůžete nechat ujít. Chytré hodinky od nás mají líbivý design, příjemně se nosí, jsou jednoduché a intuitivní na ovládání a děti jsou z nich doslova nadšené. PROHLÉDNĚTE SI MODELY NAŠICH CHYTRÝCH HODINEK JEŠTĚ DNES.

Mobilní telefony vhodné pro děti

Jaký mobilní telefon je vlastně vhodný pro dítě? Není právě vaše dítě ještě na mobil moc malé? Nebo se bojíte, že když dáte vašemu dítěti mobil tak už nebude celé dny dělat nic jiného, než na něm hrát hry? Jaká je vlastně věková hranice, kdy je mobil pro dítě vhodný a kdy ne? To jsou jistě otázky, nad kterými si láme hlavu nejeden rodič.

Mnohdy to za ně vyřeší rovnou škola, která používání mobilních telefonů zakáže. Důvodům se není co divit. Například díky připojení k internetu může být takový mobil využit při písemkách, kdy si školák může odpověď na testovou otázku snadno a jednoduše "vygůglit", a to se samozřejmě školám nelíbí.

Co ale teď s tím? Většina rodičů tuší, že mobilní telefon není pro jejich dítě úplně ideální. Ale co dělat, když chtějí být se svým dítětem, které už je školou povinné, přes den v kontaktu? Když chtějí vědět, jestli dorazilo ze školy domů v pořádku?

Náš obchod Hodinkyprodeti.cz má pro vás ale právě teď jedinečné řešení. Jedná se o dětské chytré hodinky, které fungují úplně stejně jako mobilní telefon, tedy telefonují, zasílají a přijímají zprávy. Kromě toho ovšem fungují jako klasické hodinky pro sledování času a také mají řadu dalších chytrých funkcí, ze kterých bude vaše dítě doslova nadšené. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí například modely těchto hodinek s fotoaparátem a matematickými hrami pro procvičování matematiky. Hodinky našeho obchodu rovněž obsahují GPS lokátor, díky kterému budete mít po celý den přehled o tom, kde se vaše dítě nachází, a zda je právě tam kde má být a v pořádku. Navíc na rozdíl od mobilu hodinky dítě nemůže ztratit ani mu je nikdo neukradne. Má je totiž vždy připevněné na své ruce.

Přesvědčte se o všech výhodách dětských chytrých hodinek našeho obchodu Hodinkyprodeti.cz a PODÍVEJTE SE NA NABÍDKU NAŠEHO E-SHOPU JEŠTĚ DNES.

Nejprodávanější dětské chytré hodinky

Nejprodávanější chytré hodinky pro děti našeho obchodu Hodinkyprodeti.cz představují novinku modelu chytrých hodinek "3 v jednom". Jedná se totiž o hodinky, které slouží jako mobilní telefon, hodinky a fotoaparát v jednom. Ale mají i řadu dalších chytrých funkcí včetně GPS lokátoru pro nalezení polohy dítěte. Objevte všechny jejich funkce a výhody a PROHLÉDNĚTE SI JE JEŠTĚ DNES!

Lepší než mobilní telefon

Lepší než mobilní telefon

Pokud váháte, zda dítěti pořídit mobilní telefon nebo chytré hodinky, pak jsou naše chytré hodinky jasnou volbou! Mají totiž oproti klasickému mobilnímu telefonu celou řadu výhod. Především jsou praktičtější, neboť připevněné na ruce je dítě nemůže ztratit. Jejich používání je velmi diskrétní, neboť můžete zvolit, v kterém čase budou hodinky aktivní a v kterém ne. Proto nemůže hrozit, že začnou hodinky zvonit při hodině a učitelé tedy nebudou mít co zabavit. Hodinky mají úplně stejné funkce jako klasický mobil a ještě k tomu řadu věcí navíc. Například mají zabudouvaný GPS lokátor, díky kterému budete mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě teď nachází a zda je v pořádku. Oceníte také SOS tlačítko, pomocí kterého může dítě jedním stiskem volat až na 3 přednastavená telefonní čísla, pokud se ocitne v nouzi. Praktická je rovněž funkce upozornění, které vám přijde formou SMS na váš mobil, pokud dítě hodinky z ruky sundá nebo se blíží vybití jejich baterie. Oproti mobilnímu telefonu jsou chytré hodinky dokonce bezpečnější, neboť hodinky nemají přístup na internet, a proto neexistuje možnost jak by se dítě mohlo stát obětí internetové kriminality tak časté na sociálních sítích nebo při internetových hrách. Sledování polohy dítěte může pouze a výhradně rodič pomocí svého vlastního mobilního telefonu, který je s hodinkami spárován. Proto není možné, aby jakékoli cizí osoby na hodinky volali nebo zasílali zprávy, případně zjišťovali jejich polohu.

VYBERTE SI Z NAŠEHO E-SHOPU

Proč dětem pořídit chytré telefonní hodinky?

Proč dětem pořídit chytré telefonní hodinky?

Chytré telefonní hodinky, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz mají řadu výhod. Především, pokud váháte, zda dítěti koupit mobil nebo chytré hodinky jsou naše hodinky zcela jasnou volbou. Naše telefonní hodinky jsou pro dítě lepší než mobilní telefon a to z mnoha důvodů. Připevněné na ruce je dítě neztratí ani mu je ve škole nezabaví. Nehrozí ani nekontrolované brouzdání po internetu, kterého se hrozí většina rodičů. Mají zabudovaný GPS lokátor pro sledování polohy dítěte, což oceníte především v té situaci, kdy vaše dítě jede na školu v přírodě nebo tábor nebo musí jít odpoledne samotné do zájmového kroužku a vy chcete mít jistotu, zda dorazilo na místo v pořádku.

Naše telefonní hodinky se navíc chovají úplně stejně jako mobil, můžete na ně i z nich telefonovat a posílat zprávy. Pro ty menší děti, které ještě neumí číst oceníte možnost posílání hlasových zpráv. Samozřejmě mají i funkci klasických hodinek, tedy například budík a displej, který ukazuje čas. Ocení je ale také rodiče dětí, které se pravidelně věnují nějakému sportu, neboť naše telefonní hodinky jsou pro sport praktické a hodinky na ruce dítěti při sportu nevadí.

Dítě zase bude nadšené z jejich zábavných chytrých funkcí - třeba ze zabudovaného foťáku nebo z her pro bystré školáky.

Naše chytré hodinky pro děti mají i SOS tlačítko, kterým si dítě může v případě nouze přivolat okamžitě pomoc. Znáte jistě bezpočet situací, kdy si děti hrají na hřišti a některé si přitom zlomí nohu. Právě v tu chvíli je takové SOS tlačítko učiněným pokladem.

Ovládání našich chytrých hodinek je navíc velmi jednoduché a pro děti velmi intuitivní. Děti baví zjišťovat, jaké funkce hodinky mají a co všechno dovedou.

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU