1. JSOU LEPŠÍ NEŽ MOBILNÍ TELEFONY - připevněné na ruce je dítě neztratí ani mu je ve škole nezabaví, nehrozí nekontrolované brouzdání po internetu, neexistuje žádná možnost jak by se mohlo dítě stát obětí internetové kriminality tak časté na sociálních sítích nebo různých internetových hrách, jelikož v hodinkách na rozdíl od mobilu není přístup na internet. Hodinky mají zabudovaný GPS lokátor pro sledování polohy dítěte, volají a posílají zprávy stejně jako mobil. Sledování polohy dítěte může pouze a výhradně rodič pomocí svého vlastního mobilního telefonu, který je s hodinkami spárován. Proto není možné, aby jakékoli cizí osoby na hodinky volali nebo zasílali zprávy, případně zjišťovali jejich polohu.

2. VHODNÉ NA TÁBOR NEBO ŠKOLU V PŘÍRODĚ - vybavte vaše dítě na tábor nebo školu v přírodě našimi chytrými hodinkami a buďte s ním kdykoli v kontaktu.

3. PRAKTICKÉ PRO SPORT - chytré hodinky připevněné na ruce jsou velmi praktické a nevadí při sportu.

4. KDYŽ JDE DÍTĚ NA ODPOLEDNÍ KROUŽEK - a vy ho nemůžete doprovodit, protože musíte být v práci. S našimi chytrými hodinkami budete mít kdykoli přehled o tom, kde se vaše dítě nachází a zda je v pořádku.

5. KDYŽ JDE DO ŠKOLY NEBO ŠKOLKY - každé ráno připevněte vašemu dítěti naše chytré hodinky na ruku a buďte s ním kdykoli v kontaktu.

6. JSOU PRO DÍTĚ ZÁBAVNÉ - naše chytré hodinky děti baví, protože mají řadu zábavných funkcí - třeba zabudovaný foťák pro malé fotografy nebo matematické hry pro bystré hlavy.

7. PRO RYCHLÉ PŘIVOLÁNÍ POMOCI - hodinky mají SOS tlačítko a dítě si vás tak může rychle přivolat v případě nouze.

8. JSOU JEDNODUCHÉ NA OVLÁDÁNÍ - ovládání našich chytrých hodinek je jednoduché a pro děti velmi intuitivní.

9. PRO SLEDOVÁNÍ POLOHY DÍTĚTE - naše chytré hodinky mají zabudovaný GPS lokátor, díky němuž budete mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě nachází.

10. PRO VÁŠ KLIDNĚJŠÍ DEN - naše chytré hodinky vám zařídí klidnější den. Díky řadě jejich chytrých funkcí, možnosti volání, zasílání hlasových zpráv a zabudovanému GPS lokátoru budete s vaším dítětem přes den kdykoli v kontaktu.

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Anketa

Jak jste na nás narazili?

Internet 67%
Billboard 26%
Časopis 7%
Hlasovalo: 27