Chytré hodinky pro děti. Pořídit nebo nepořídit?

Slyšeli jste o chytrých hodinkách pro děti, ale stále váháte, zda jsou opravdu tak dobré, a zda opravdu mají tak dokonalé funkce včetně těch, které nabízí mobilní telefon? Jak by mohly jedny malé hodinky plnit funkci klasických hodinek a navíc umět tolik věcí jako telefonovat, posílat a přijímat hlasové zprávy, fotografovat, zaznamenávat polohu dítěte a být dokonce třeba i vodotěsné? A ještě k tomu, aby byly jednoduché na ovládání?

To jsou jistě otázky, které se vám honí hlavou, když zvažujete jejich koupi. Třeba by bylo lepší koupit starý dobrý mobil a bude to. Ale není moje dítě na mobilní telefon ještě příliš malé? Nebylo by přecijenom lepší s mobilem ještě pár let počkat? Ano, většina rodičů dnes již tuší, že není úplně ideální pořizovat svému dítěti mobilní telefon hned jakmile jde do první třídy. Právě dostupnost internetu v mobilních telefonech je tím nejpalčivějším tématem, o kterém rodiče přemýšlí. Dívat se na to, jak dítě od rána do večera nedělá nic jiného než hraje na mobilu hry a jak se mobil postupně stává tím, kdo je v domácnosti nejdůležitějším, je neradostná představa.

No ale co s tím? Vždyť mobil většina rodičů pořídí svému dítěti právě kvůli bezpečnosti. Kvůli tomu, aby mohli být s dítětem v kontaktu, zavolat mu, když jde ze školy samotné domů. Takže nakonec dojde k určitému kompromisu a mobil se stejně dřív nebo později pořídí. Sice není pro dítě úplně nejvhodnější, ale zase mu zavoláme a víme, že je v pořádku. Ale co když dítě telefon někdy nezvedá a nereaguje na naše volání. Co když ho někde nechá ležet, zapomene ho v lavici nebo mu vypadne z kapsy? Takovjech peněz to stálo a výsledek? Říkáte si.

Pokud se vám honí hlavou takové nebo podobné myšlenky, jedny chytré hodinky přecijenom vyzkoušejte. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz vám nabízí prověřené a kvalitní chytré hodinky pro děti, které mají veškeré funkce, které potřebujete pro to, abyste mohli být se svým dítětem kdykoli přes den v kontaktu. A to ať už mu budete chtít zavolat, poslat zprávu nebo se jen podívat, kde se vaše dítě právě nachází a zda je v pořádku tam, kde má být. Odpadnou starosti s "brouzdáním" dítěte na internetu, protože v našich chytrých hodinkách nic takového není. Odpadnou také starosti s tím, jestli dítě telefon zvedne a ohlásí se vám. A také, jestli je neztratí nebo někde nenechá. Bude je mít stále totiž při sobě a připevněné na ruce. Máme pro vás ty nejnovější modely chytrých hodinek, které zakoupíte pouze v našem obchodě. Prohlédněte si hodinky našeho obchodu a udělejte radost svým dětem a především sobě ještě dnes!

Jak vybrat mobilní telefon pro dítě?

V září už začne chodit vaše dítě do školy a vy si lámete hlavu tím, jaký mobilní telefon mu pořídit? Na trhu je nepřeberné množství mobilních telefonů, ze kterých si můžete vybrat. Ale jak? Jaký mobil je vlastně vhodný pro dítě? Navíc chytré telefony mají přístup na internet. A co když bude moje dítě hnedka chtít "brouzdat" po internetu, hrát hry a "sežere" nám to nějaké peníze? A co všechny ty nástrahy sociálních sítí? V dnešní době je doslova o strach vidět, jak se děti mnohdy stanou oběťmi internetové kriminality jen tím, že nevědomky poskytnou své osobní údaje na internetu někomu anonymnímu, kdo se třeba vydává za jejich kamaráda.

To jsou určitě všechno palčivé otázky, které provází každého rodiče, který má doma dorůstajícího potomka. Přitom mobilní telefon rodič koupí svému dítěti především z bezpečnostních důvodů. Proto, aby s ním byl v kontaktu. Nicméně rodiče by měli být v případě uvažování o koupi mobilu velmi obezřetní a zajímat se, jaké nástrahy mobilní telefony vlastně v rukou dětí představují. Nejenom, že se mohou děti používáním mobilu zbytečně vystavit všemožným nástrahám virtuálního prostoru, který internet představuje. Často také samotné školy používání mobilních telefonů zakazují. A aby také ne, mají k tomu pádné a rozumné důvody. Například kvůli připojení k internetu mohou být mobily často zneužity při písemkách. Nebo je důvodem zákazu používání mobilních telefonů ve školách šikana, a to nejenom samotných učitelů, ale také žáků navzájem. Často případy takové šikany, kdy se posílají nevhodné nahrávky nebo fotografie právě pomocí mobilních telefonů způsobí tragické důsledky.

Naštěstí pro vás máme řešení! Můžete mít mobilní telefon, který nemá možnost připojení k internetu, takže je zcela bezpečný. Je diskrétní s možností nastavení příchozích hovorů, takže nevyruší zvoněním při vyučování a nebude učitelům vadit. Navíc kromě běžného telefonování a zasílání zpráv, dokáže tento mobil vysledovat polohu dítěte, takže budete kdykoli přes den mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě nachází a zda došlo ze školy v pořádku domů. Dítě takový mobil také neztratí ani mu jej nikdo jen tak neukradne..

Ptáte se, co je to za věcičku, která má všechny tyto báječné schopnosti? Jedná se o novinku v podobě dětských chytrých hodinek, které zakoupíte v našem obchodě Hodinkyprodeti.cz. Jedná se vlastně o mobilní telefon v podobě hodinek. Dítě má v podstatě tento mobil připevněný na ruce, takže jej neztratí. Může z něj telefonovat, zasílat hlasové zprávy, používat je jako běžné hodinky pro sledování času, nastavit si budík, ale také využívat řadu dalších chytrých funkcí, které jsou pro dítě velmi zábavné. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí i modely těchto chytrých hodinek s fotoaparátem a matematickými hrami pro procvičování v počtech. Také u nás naleznete voděodolné a vodotěsné modely hodinek pro milovníky vodních radovánek. Hodinky se navíc velmi jednoduše ovládají a děti se s nimi velmi rychle naučí zacházet stejně tak jako je tomu u mobilních telefonů. Pouze náš obchod má veškeré produkty prověřené, plně funkční a otestované. Nabízíme možnost zaslání našeho zboží kamkoli po celé republice i možnost osobního odběru. Přesvědčte se sami a prohlédněte si naší nabídku hodinek, které potěší jak vás tak především vaše dítě.

Co když mám víc dětí?

Co když mám víc dětí?

Pokud máte doma více dětí a zdá se vám, že byste prodělali takzvaně kabát, pokud byste každému z nich měli pořídit vlastní chytré hodinky pak máme i pro vás řešení. V našem e-shopu hodinkyprodeti.cz jsme právě pro vás připravili výhodné sety hodinek. Tyto sety jsou určené pro sourozence a jsou cenově o dost výhodnější, než kdybyste měli kupovat každé hodinky zvlášť. VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Jak mám hodinky vybrat?

Při výběru chytrých hodinek v našem e-shopu je to velmi jednoduché. Hodinky vybírejte především podle věku dítěte. Pro předškoláky jsou určené hodinky, které mají kratší řemínek pro menší dětské zápěstí a také s funkcí zasílání hlasových zpráv, pokud dítě ještě neumí číst. Tyto hodinky vybírejte z menu našeho e-shopu v kategorii pro předškoláky. V našem e-shopu je najdete snadno, pokud najedete myší v horní liště do Produktů a dále si zvolíte odkaz  Pro předškoláky . Děti, které začaly právě chodit do první třídy nebo jsou na prvním stupni základní školy ocení hodinky, které mají dotykový barevný displej a řadu chytrých funkcí, například zabudovaný foťák a fotogalerii pro ukládání fotek nebo třeba funkci matematických her. Širokou nabídku hodinek pro školní děti opět naleznete v horní liště v kategorii "Produkty" v odkazu Pro školní děti.

Hodinky můžete v našem e-shopu vybírat také podle barev. Naleznete u nás široký výběr od zelené, růžové, modré až po bílo růžovou nebo černo modrou Hodinky podle barev

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU