1. STEJNĚ JAKO MOBILNÍ TELEFONY - mají stejné funkce jako mobilní telefony - tedy telefonují a zasílají zprávy, které dítě do hodinek namluví a rodič zprávu přijme ve svém mobilním telefonu. Sledují čas stejně jako klasické hodinky.

2. OVLÁDÁNÍ DĚTSKÝCH CHYTRÝCH HODINEK - ovládání je většinou dotykové stejně tak jako u chytrých mobilních telefonů. Dítě se s nimi naučí zacházet právě tak snadno jako s jakýmkoli mobilním telefonem. Pro předškolní menší děti nabízíme hodinky s klasickým hodinkovým displejem, který dotykový není. Jejich ovládání je velmi jednoduché "mačkací". Dítě tedy zmáčkne jedno tlačítko a jednoduše volá mamince nebo tatínkovi, případně nahrává hlasové zprávy a tak podobně.

3. MAJÍ I NĚCO NAVÍC - hodinky  jsou multifunkční - mají více chytrých funkcí. Kromě sledování datumu a času můžete využívat funkce budíku, fotoaparátu, svítilny nebo si na nich zahrát zábavné nebo matematické hry.

4. JSOU PRO DĚTI ZÁBAVNÉ - mít na ruce chytré hodinky děti baví. A nejenom to, objevte v našem e-shopu chytré hodinky vybavené fotoaparátem nebo funkcí matematických her pro procvičování počítání a dopřejte vašim dětem zažít s nimi spoustu zábavy.

VYBERTE SI Z NAŠEHO E-SHOPU