Proč jsou chytré hodinky od Hodinkyprodeti.cz nejlepší?

Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí chytré hodinky, které má opravdu smysl pořídit. Pokud přemýšlíte o tom, že vaše ratolest půjde zanedlouho do první třídy, pak chytré hodinky od nás jsou ideální volbou. Proč? Jednoduše proto, že veškeré námi prodávané hodinky jsou multifunkční - tedy spojují v sobě mobilní telefon + GPS lokátor + SOS alarm + další řadu funkcí - například fotoaparát, matematické hry, budík, krokoměr, hodiny, stopky a řadu dalšího. Vaše dítě tak nejenom, že budete mít celý den pod kontrolou díky zabudovanému GPS lokátoru, ale také mu budete moci zavolat nebo namluvit hlasovou zprávu jako u mobilního telefonu. Rovněž oceníte to, že hodinky bude mít vaše dítě stále připevněné na ruce a to je určitě také výhoda oproti mobilnímu telefonu. Navíc, pokud je vaše dítě ještě malé, jistě uvítáte i to, že naše chytré hodinky jsou pro něj vhodnější než mobil. Důvodů je hned několik a mezi ty nejvýznamnější patří například to, že z hodinek nelze brouzdat na internetu ani se "zaplést" do nástrah sociálních sítí, které nejsou pro malé dítě úplně bezpečné. Sledujeme také nejnovější trendy v oblasti dětských technologií a budeme vám přinášet stále něco nového. Brzy zařadíme vodotěsné modely chytrých hodinek pro děti, které si určitě nemůžete nechat ujít. Chytré hodinky od nás mají líbivý design, příjemně se nosí, jsou jednoduché a intuitivní na ovládání a děti jsou z nich doslova nadšené. PROHLÉDNĚTE SI MODELY NAŠICH CHYTRÝCH HODINEK JEŠTĚ DNES.

Chytré hodinky pro děti. Pořídit nebo nepořídit?

Slyšeli jste o chytrých hodinkách pro děti, ale stále váháte, zda jsou opravdu tak dobré, a zda opravdu mají tak dokonalé funkce včetně těch, které nabízí mobilní telefon? Jak by mohly jedny malé hodinky plnit funkci klasických hodinek a navíc umět tolik věcí jako telefonovat, posílat a přijímat hlasové zprávy, fotografovat, zaznamenávat polohu dítěte a být dokonce třeba i vodotěsné? A ještě k tomu, aby byly jednoduché na ovládání?

To jsou jistě otázky, které se vám honí hlavou, když zvažujete jejich koupi. Třeba by bylo lepší koupit starý dobrý mobil a bude to. Ale není moje dítě na mobilní telefon ještě příliš malé? Nebylo by přecijenom lepší s mobilem ještě pár let počkat? Ano, většina rodičů dnes již tuší, že není úplně ideální pořizovat svému dítěti mobilní telefon hned jakmile jde do první třídy. Právě dostupnost internetu v mobilních telefonech je tím nejpalčivějším tématem, o kterém rodiče přemýšlí. Dívat se na to, jak dítě od rána do večera nedělá nic jiného než hraje na mobilu hry a jak se mobil postupně stává tím, kdo je v domácnosti nejdůležitějším, je neradostná představa.

No ale co s tím? Vždyť mobil většina rodičů pořídí svému dítěti právě kvůli bezpečnosti. Kvůli tomu, aby mohli být s dítětem v kontaktu, zavolat mu, když jde ze školy samotné domů. Takže nakonec dojde k určitému kompromisu a mobil se stejně dřív nebo později pořídí. Sice není pro dítě úplně nejvhodnější, ale zase mu zavoláme a víme, že je v pořádku. Ale co když dítě telefon někdy nezvedá a nereaguje na naše volání. Co když ho někde nechá ležet, zapomene ho v lavici nebo mu vypadne z kapsy? Takovjech peněz to stálo a výsledek? Říkáte si.

Pokud se vám honí hlavou takové nebo podobné myšlenky, jedny chytré hodinky přecijenom vyzkoušejte. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz vám nabízí prověřené a kvalitní chytré hodinky pro děti, které mají veškeré funkce, které potřebujete pro to, abyste mohli být se svým dítětem kdykoli přes den v kontaktu. A to ať už mu budete chtít zavolat, poslat zprávu nebo se jen podívat, kde se vaše dítě právě nachází a zda je v pořádku tam, kde má být. Odpadnou starosti s "brouzdáním" dítěte na internetu, protože v našich chytrých hodinkách nic takového není. Odpadnou také starosti s tím, jestli dítě telefon zvedne a ohlásí se vám. A také, jestli je neztratí nebo někde nenechá. Bude je mít stále totiž při sobě a připevněné na ruce. Máme pro vás ty nejnovější modely chytrých hodinek, které zakoupíte pouze v našem obchodě. Prohlédněte si hodinky našeho obchodu a udělejte radost svým dětem a především sobě ještě dnes!

Co chytré hodinky zakoupené v našem obchodě dovedou?

Dětské chytré hodinky, které zakoupíte v našem obchodě Hodinkyprodeti.cz dovedou spoustu věcí:

  • Především fungují stejně jako mobilní telefon, tedy TELEFONUJÍ, ZASÍLAJÍ A PŘIJÍMAJÍ ZPRÁVY.
  • Dovedou NAJÍT POLOHU DÍTĚTE DÍKY GPS LOKÁTORU. Budete tak mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě nachází a zda je v pořádku tam, kde má být.
  • Díky tlačítku SOS dovedou rychle přivolat pomoc, pokud se dítě ocitne v nouzové situaci.
  • Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí i VODOTĚSNÉ MODELY CHYTRÝCH HODINEK pro milovníky vodních radovánek nebo malé potápěče.
  • JEDNODUŠE SE OVLÁDAJÍ a děti se s nimi naučí velmi rychle zacházet. (Stejné jako u mobilních telefonů).
  • Dovedou být pro dítě ZÁBAVNÉ - například nejnovější modely hodinek našeho obchodu mají zabudovaný fotoaparát a funkci quick learning pro procvičování matematiky.
  • Fungují i zároveň jako KLASICKÉ HODINKY pro sledování času s možností nastavení budíku.
  • A dovedou ještě mnohem více..

Mobilní telefony vhodné pro děti

Jaký mobilní telefon je vlastně vhodný pro dítě? Není právě vaše dítě ještě na mobil moc malé? Nebo se bojíte, že když dáte vašemu dítěti mobil tak už nebude celé dny dělat nic jiného, než na něm hrát hry? Jaká je vlastně věková hranice, kdy je mobil pro dítě vhodný a kdy ne? To jsou jistě otázky, nad kterými si láme hlavu nejeden rodič.

Mnohdy to za ně vyřeší rovnou škola, která používání mobilních telefonů zakáže. Důvodům se není co divit. Například díky připojení k internetu může být takový mobil využit při písemkách, kdy si školák může odpověď na testovou otázku snadno a jednoduše "vygůglit", a to se samozřejmě školám nelíbí.

Co ale teď s tím? Většina rodičů tuší, že mobilní telefon není pro jejich dítě úplně ideální. Ale co dělat, když chtějí být se svým dítětem, které už je školou povinné, přes den v kontaktu? Když chtějí vědět, jestli dorazilo ze školy domů v pořádku?

Náš obchod Hodinkyprodeti.cz má pro vás ale právě teď jedinečné řešení. Jedná se o dětské chytré hodinky, které fungují úplně stejně jako mobilní telefon, tedy telefonují, zasílají a přijímají zprávy. Kromě toho ovšem fungují jako klasické hodinky pro sledování času a také mají řadu dalších chytrých funkcí, ze kterých bude vaše dítě doslova nadšené. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí například modely těchto hodinek s fotoaparátem a matematickými hrami pro procvičování matematiky. Hodinky našeho obchodu rovněž obsahují GPS lokátor, díky kterému budete mít po celý den přehled o tom, kde se vaše dítě nachází, a zda je právě tam kde má být a v pořádku. Navíc na rozdíl od mobilu hodinky dítě nemůže ztratit ani mu je nikdo neukradne. Má je totiž vždy připevněné na své ruce.

Přesvědčte se o všech výhodách dětských chytrých hodinek našeho obchodu Hodinkyprodeti.cz a PODÍVEJTE SE NA NABÍDKU NAŠEHO E-SHOPU JEŠTĚ DNES.

Nejprodávanější dětské chytré hodinky

Nejprodávanější chytré hodinky pro děti našeho obchodu Hodinkyprodeti.cz představují novinku modelu chytrých hodinek "3 v jednom". Jedná se totiž o hodinky, které slouží jako mobilní telefon, hodinky a fotoaparát v jednom. Ale mají i řadu dalších chytrých funkcí včetně GPS lokátoru pro nalezení polohy dítěte. Objevte všechny jejich funkce a výhody a PROHLÉDNĚTE SI JE JEŠTĚ DNES!

Jak vybrat mobilní telefon pro dítě?

V září už začne chodit vaše dítě do školy a vy si lámete hlavu tím, jaký mobilní telefon mu pořídit? Na trhu je nepřeberné množství mobilních telefonů, ze kterých si můžete vybrat. Ale jak? Jaký mobil je vlastně vhodný pro dítě? Navíc chytré telefony mají přístup na internet. A co když bude moje dítě hnedka chtít "brouzdat" po internetu, hrát hry a "sežere" nám to nějaké peníze? A co všechny ty nástrahy sociálních sítí? V dnešní době je doslova o strach vidět, jak se děti mnohdy stanou oběťmi internetové kriminality jen tím, že nevědomky poskytnou své osobní údaje na internetu někomu anonymnímu, kdo se třeba vydává za jejich kamaráda.

To jsou určitě všechno palčivé otázky, které provází každého rodiče, který má doma dorůstajícího potomka. Přitom mobilní telefon rodič koupí svému dítěti především z bezpečnostních důvodů. Proto, aby s ním byl v kontaktu. Nicméně rodiče by měli být v případě uvažování o koupi mobilu velmi obezřetní a zajímat se, jaké nástrahy mobilní telefony vlastně v rukou dětí představují. Nejenom, že se mohou děti používáním mobilu zbytečně vystavit všemožným nástrahám virtuálního prostoru, který internet představuje. Často také samotné školy používání mobilních telefonů zakazují. A aby také ne, mají k tomu pádné a rozumné důvody. Například kvůli připojení k internetu mohou být mobily často zneužity při písemkách. Nebo je důvodem zákazu používání mobilních telefonů ve školách šikana, a to nejenom samotných učitelů, ale také žáků navzájem. Často případy takové šikany, kdy se posílají nevhodné nahrávky nebo fotografie právě pomocí mobilních telefonů způsobí tragické důsledky.

Naštěstí pro vás máme řešení! Můžete mít mobilní telefon, který nemá možnost připojení k internetu, takže je zcela bezpečný. Je diskrétní s možností nastavení příchozích hovorů, takže nevyruší zvoněním při vyučování a nebude učitelům vadit. Navíc kromě běžného telefonování a zasílání zpráv, dokáže tento mobil vysledovat polohu dítěte, takže budete kdykoli přes den mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě nachází a zda došlo ze školy v pořádku domů. Dítě takový mobil také neztratí ani mu jej nikdo jen tak neukradne..

Ptáte se, co je to za věcičku, která má všechny tyto báječné schopnosti? Jedná se o novinku v podobě dětských chytrých hodinek, které zakoupíte v našem obchodě Hodinkyprodeti.cz. Jedná se vlastně o mobilní telefon v podobě hodinek. Dítě má v podstatě tento mobil připevněný na ruce, takže jej neztratí. Může z něj telefonovat, zasílat hlasové zprávy, používat je jako běžné hodinky pro sledování času, nastavit si budík, ale také využívat řadu dalších chytrých funkcí, které jsou pro dítě velmi zábavné. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí i modely těchto chytrých hodinek s fotoaparátem a matematickými hrami pro procvičování v počtech. Také u nás naleznete voděodolné a vodotěsné modely hodinek pro milovníky vodních radovánek. Hodinky se navíc velmi jednoduše ovládají a děti se s nimi velmi rychle naučí zacházet stejně tak jako je tomu u mobilních telefonů. Pouze náš obchod má veškeré produkty prověřené, plně funkční a otestované. Nabízíme možnost zaslání našeho zboží kamkoli po celé republice i možnost osobního odběru. Přesvědčte se sami a prohlédněte si naší nabídku hodinek, které potěší jak vás tak především vaše dítě.

Jak vybrat chytré hodinky pro děti

Jak vybrat chytré hodinky pro děti

Chytré hodinky pro děti v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz vybírejte především podle věku dítěte. Pro malé předškolní děti jsou vhodné hodinky s kratším řemínkem, určeným pro menší dětské zápěstí. Tyto hodinky u nás zakoupíte již za pouhých 894,- Kč. Děti, které začaly právě chodit do školy nebo již do školy chodí ocení chytré hodinky s barevným dotykovým displejem nebo hodinky se zabudovaným fotoaparátem a funkcí quick learning pro procvičování matematiky. Tyto hodinky jsou totiž co do svých funkcí stejné jako jakýkoli jiný chytrý mobilní telefon a v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz je pořídite dokonce ještě levněji než mobilní telefon, a to v cenách od 2490,- Kč. Chytré hodinky jsou pro děti také daleko vhodnější než mobilní telefony, a to z mnoha důvodů. Ten nejdůležitější je především to, že dítě nemůže z hodinek nekontrolovaně brouzdat po internetu, celé hodiny hrát hry a nebo být na sociálních sítích, kde mohou na dítě číhat různé formy internetové kriminality. Chytré hodinky pro děti, které nabízí náš e-shop hodinkyprodeti.cz jsou proto v tomto ohledu mnohem bezpečnější a pro dítě daleko vhodnější než mobilní telefon. Mezi další výhody patří především to, že chytré hodinky pro děti zakoupené v našem eshopu jsou také praktičtější než mobilní telefon. Především je připevněné na ruce dítě neztratí, nevadí mu ani při sportu a zábavě. Starostliví rodiče samozřejmě ocení možnost sledování polohy hodinek, a to především v těch situacích, kdy musí chodit dítě samotné ze školy nebo samotné chodí na odpolední zájmové kroužky. Chytré hodinky se hodí i na školu v přírodě, letní tábory nebo výlety či rodinné dovolené. Chytré hodinky zakoupené v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz mají zabudovaný GPS lokátor, díky kterému bude moci snadno rodič v kteroukoli denní dobu zjistit, kde se právě jeho dítě nachází a zda je v pořádku tam, kde má být. Chytré hodinky jsou tedy pro dítě daleko lepší a vhodnější volbou, než mobilní telefon. Chytré hodinky pro děti nabízí náš e-shop také v mnoha barevných variantách, takže si přijde na své opravdu každý. VYBERTE SI PROTO Z PESTRÉ NABÍDKY NEJNOVĚJŠÍCH MODELŮ DĚTSKÝCH CHYTRÝCH HODINEK NAŠEHO E-SHOPU HODINKYPRODETI.CZ a využijte také našich AKTUÁLNÍCH SLEV

Nejnovější modely chytrých hodinek zakoupíte jen v obchodě Hodinkyprodeti.cz

Nejnovější modely chytrých hodinek zakoupíte jen v obchodě Hodinkyprodeti.cz

V našem e-shopu hodinkyprodeti.cz pro vás máme ty nejnovější modely dětských chytrých hodinek. Mezi ně patří například dotykové chytré hodinky se zabudovaným fotoaparátem a chytré hodinky s matematickými hrami. Všechny naše hodinky jsou prověřené, otestované a fungují na jedničku. Samozřejmostí je také český návod, který je součástí balení našich hodinek. Jejich ovládání je obdobné jako u chytrých mobilních telefonů a děti se proto s nimi naučí velmi rychle zacházet. Pokud nechcete vašemu dítěti pořídit mobilní telefon ať už je důvodem třeba to, že nechcete, aby vaše dítě nekontrolovaně brouzdalo po internetu nebo celé dny vysedávalo u mobilu a hrálo hry, jsou naše chytré hodinky jasnou volbou. Nejenom, že telefonují nebo zasílají zprávy úplně stejně jako mobil, ale navíc potěší celou řadou chytrých funkcí.

NEJNOVĚJŠÍ MODELY NAŠICH CHYTRÝCH HODINEK NALEZNETE ZDE

Jak se chytré hodinky pro děti ovládají?

Jak se chytré hodinky pro děti ovládají?

Chytré hodinky pro děti, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz se ovládají obdobně jako chytré mobilní telefony, tedy snadno, jednoduše a velmi intuitivně. Děti se s nimi naučí zacházet naprosto přirozeně a často ještě rychleji než dospělí. I když je součástí balení každých chytrých hodinek český návod, stačí, když rodič do hodinek vloží sim kartu (doporučujeme pořídit si sim kartu do mobilního telefonu s předplaceným tarifem u jakéhokoli mobilního operátora - Vodafone, O2,..), nabije je stejně jako mobilní telefon a ostatní už zvládne dítě samo.

Rodič si jednoduše stáhne zdarma aplikaci SeTracker do svého chytrého mobilního telefonu. Tato aplikace je ZDARMA dostupná v každém chytrém telefonu. Stačí, když do hledáčku googlu zadáte "SeTracker" a aplikaci následně nainstalujete do svého mobilního telefonu. Tím dojde ke spárování hodinek dítěte s telefonem rodiče. Rodič v této aplikaci jednoduše zadá a uloží několik telefonních čísel, na která může dítě volat nebo zasílat zprávy. Většinou se jedná o telefonní číslo na maminku, tatínka a babičku. Tato čísla také obvykle slouží jako čísla, která může rodič zadat do této aplikace pro případ nouze. Znamená to tedy, že pokud se dítě ocitne v nějaké ohrožující situaci, pak jedním stiskem tlačítka SOS na hodinkách vytáčí postupně tato telefonní čísla. Dále v této aplikaci rodič jednoduše na mapičce vidí, kde se dítě, které má hodinky připevněné na ruce právě nachází. Tuto funkci ocení především starostiví rodiče, kteří musí být v práci, zatímco jde jejich dítě samotné ze školy domů a chtějí mít jistotu, že je dítě tam, kde má být a v pořádku.

Náš e-shop hodinkyprodeti.cz nabízí nejnovější modely dětských chytrých hodinek, které potěší jak děti tak jejich rodiče. Na své si například přijdou zvídavé děti, které ocení například funkci matematických her v hodinkách nebo zabudovaný fotoaparát. Stačí si jen vybrat v NABÍDCE NAŠEHO E-SHOPU.

Chytré funkce

Chytré funkce

Naše telefonní hodinky, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz mají řadu chytrých funkcí. Radost z nich budete mít nejenom vy, ale především vaše dítě. Jsou totiž zábavné, dětem se líbí jejich design v různých barvách a rovněž praktické, pokud se dítě věnuje nějakému sportu. Kromě klasických funkcí, které jsou obvyklé pro každé hodinky, tedy sledování času a budík mají například zabudovaný foťák nebo matematické hry, které ocení zvláště školou povinné děti.

Vy oceníte především zabudovaný GPS lokátor, funkci telefonování a zasílání zpráv a také SOS tlačítko v hodinkách. S našimi telefonními hodinkami budete mít tak o dost klidnější den!

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Co když mám víc dětí?

Co když mám víc dětí?

Pokud máte doma více dětí a zdá se vám, že byste prodělali takzvaně kabát, pokud byste každému z nich měli pořídit vlastní chytré hodinky pak máme i pro vás řešení. V našem e-shopu hodinkyprodeti.cz jsme právě pro vás připravili výhodné sety hodinek. Tyto sety jsou určené pro sourozence a jsou cenově o dost výhodnější, než kdybyste měli kupovat každé hodinky zvlášť. VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Jak mám hodinky vybrat?

Při výběru chytrých hodinek v našem e-shopu je to velmi jednoduché. Hodinky vybírejte především podle věku dítěte. Pro předškoláky jsou určené hodinky, které mají kratší řemínek pro menší dětské zápěstí a také s funkcí zasílání hlasových zpráv, pokud dítě ještě neumí číst. Tyto hodinky vybírejte z menu našeho e-shopu v kategorii pro předškoláky. V našem e-shopu je najdete snadno, pokud najedete myší v horní liště do Produktů a dále si zvolíte odkaz  Pro předškoláky . Děti, které začaly právě chodit do první třídy nebo jsou na prvním stupni základní školy ocení hodinky, které mají dotykový barevný displej a řadu chytrých funkcí, například zabudovaný foťák a fotogalerii pro ukládání fotek nebo třeba funkci matematických her. Širokou nabídku hodinek pro školní děti opět naleznete v horní liště v kategorii "Produkty" v odkazu Pro školní děti.

Hodinky můžete v našem e-shopu vybírat také podle barev. Naleznete u nás široký výběr od zelené, růžové, modré až po bílo růžovou nebo černo modrou Hodinky podle barev

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Lepší než mobilní telefon

Lepší než mobilní telefon

Pokud váháte, zda dítěti pořídit mobilní telefon nebo chytré hodinky, pak jsou naše chytré hodinky jasnou volbou! Mají totiž oproti klasickému mobilnímu telefonu celou řadu výhod. Především jsou praktičtější, neboť připevněné na ruce je dítě nemůže ztratit. Jejich používání je velmi diskrétní, neboť můžete zvolit, v kterém čase budou hodinky aktivní a v kterém ne. Proto nemůže hrozit, že začnou hodinky zvonit při hodině a učitelé tedy nebudou mít co zabavit. Hodinky mají úplně stejné funkce jako klasický mobil a ještě k tomu řadu věcí navíc. Například mají zabudouvaný GPS lokátor, díky kterému budete mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě teď nachází a zda je v pořádku. Oceníte také SOS tlačítko, pomocí kterého může dítě jedním stiskem volat až na 3 přednastavená telefonní čísla, pokud se ocitne v nouzi. Praktická je rovněž funkce upozornění, které vám přijde formou SMS na váš mobil, pokud dítě hodinky z ruky sundá nebo se blíží vybití jejich baterie. Oproti mobilnímu telefonu jsou chytré hodinky dokonce bezpečnější, neboť hodinky nemají přístup na internet, a proto neexistuje možnost jak by se dítě mohlo stát obětí internetové kriminality tak časté na sociálních sítích nebo při internetových hrách. Sledování polohy dítěte může pouze a výhradně rodič pomocí svého vlastního mobilního telefonu, který je s hodinkami spárován. Proto není možné, aby jakékoli cizí osoby na hodinky volali nebo zasílali zprávy, případně zjišťovali jejich polohu.

VYBERTE SI Z NAŠEHO E-SHOPU

Proč dětem pořídit chytré telefonní hodinky?

Proč dětem pořídit chytré telefonní hodinky?

Chytré telefonní hodinky, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz mají řadu výhod. Především, pokud váháte, zda dítěti koupit mobil nebo chytré hodinky jsou naše hodinky zcela jasnou volbou. Naše telefonní hodinky jsou pro dítě lepší než mobilní telefon a to z mnoha důvodů. Připevněné na ruce je dítě neztratí ani mu je ve škole nezabaví. Nehrozí ani nekontrolované brouzdání po internetu, kterého se hrozí většina rodičů. Mají zabudovaný GPS lokátor pro sledování polohy dítěte, což oceníte především v té situaci, kdy vaše dítě jede na školu v přírodě nebo tábor nebo musí jít odpoledne samotné do zájmového kroužku a vy chcete mít jistotu, zda dorazilo na místo v pořádku.

Naše telefonní hodinky se navíc chovají úplně stejně jako mobil, můžete na ně i z nich telefonovat a posílat zprávy. Pro ty menší děti, které ještě neumí číst oceníte možnost posílání hlasových zpráv. Samozřejmě mají i funkci klasických hodinek, tedy například budík a displej, který ukazuje čas. Ocení je ale také rodiče dětí, které se pravidelně věnují nějakému sportu, neboť naše telefonní hodinky jsou pro sport praktické a hodinky na ruce dítěti při sportu nevadí.

Dítě zase bude nadšené z jejich zábavných chytrých funkcí - třeba ze zabudovaného foťáku nebo z her pro bystré školáky.

Naše chytré hodinky pro děti mají i SOS tlačítko, kterým si dítě může v případě nouze přivolat okamžitě pomoc. Znáte jistě bezpočet situací, kdy si děti hrají na hřišti a některé si přitom zlomí nohu. Právě v tu chvíli je takové SOS tlačítko učiněným pokladem.

Ovládání našich chytrých hodinek je navíc velmi jednoduché a pro děti velmi intuitivní. Děti baví zjišťovat, jaké funkce hodinky mají a co všechno dovedou.

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU