Proč jsou chytré hodinky od Hodinkyprodeti.cz nejlepší?

Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí chytré hodinky, které má opravdu smysl pořídit. Pokud přemýšlíte o tom, že vaše ratolest půjde zanedlouho do první třídy, pak chytré hodinky od nás jsou ideální volbou. Proč? Jednoduše proto, že veškeré námi prodávané hodinky jsou multifunkční - tedy spojují v sobě mobilní telefon + GPS lokátor + SOS alarm + další řadu funkcí - například fotoaparát, matematické hry, budík, krokoměr, hodiny, stopky a řadu dalšího. Vaše dítě tak nejenom, že budete mít celý den pod kontrolou díky zabudovanému GPS lokátoru, ale také mu budete moci zavolat nebo namluvit hlasovou zprávu jako u mobilního telefonu. Rovněž oceníte to, že hodinky bude mít vaše dítě stále připevněné na ruce a to je určitě také výhoda oproti mobilnímu telefonu. Navíc, pokud je vaše dítě ještě malé, jistě uvítáte i to, že naše chytré hodinky jsou pro něj vhodnější než mobil. Důvodů je hned několik a mezi ty nejvýznamnější patří například to, že z hodinek nelze brouzdat na internetu ani se "zaplést" do nástrah sociálních sítí, které nejsou pro malé dítě úplně bezpečné. Sledujeme také nejnovější trendy v oblasti dětských technologií a budeme vám přinášet stále něco nového. Brzy zařadíme vodotěsné modely chytrých hodinek pro děti, které si určitě nemůžete nechat ujít. Chytré hodinky od nás mají líbivý design, příjemně se nosí, jsou jednoduché a intuitivní na ovládání a děti jsou z nich doslova nadšené. PROHLÉDNĚTE SI MODELY NAŠICH CHYTRÝCH HODINEK JEŠTĚ DNES.

Chytré hodinky pro děti. Pořídit nebo nepořídit?

Slyšeli jste o chytrých hodinkách pro děti, ale stále váháte, zda jsou opravdu tak dobré, a zda opravdu mají tak dokonalé funkce včetně těch, které nabízí mobilní telefon? Jak by mohly jedny malé hodinky plnit funkci klasických hodinek a navíc umět tolik věcí jako telefonovat, posílat a přijímat hlasové zprávy, fotografovat, zaznamenávat polohu dítěte a být dokonce třeba i vodotěsné? A ještě k tomu, aby byly jednoduché na ovládání?

To jsou jistě otázky, které se vám honí hlavou, když zvažujete jejich koupi. Třeba by bylo lepší koupit starý dobrý mobil a bude to. Ale není moje dítě na mobilní telefon ještě příliš malé? Nebylo by přecijenom lepší s mobilem ještě pár let počkat? Ano, většina rodičů dnes již tuší, že není úplně ideální pořizovat svému dítěti mobilní telefon hned jakmile jde do první třídy. Právě dostupnost internetu v mobilních telefonech je tím nejpalčivějším tématem, o kterém rodiče přemýšlí. Dívat se na to, jak dítě od rána do večera nedělá nic jiného než hraje na mobilu hry a jak se mobil postupně stává tím, kdo je v domácnosti nejdůležitějším, je neradostná představa.

No ale co s tím? Vždyť mobil většina rodičů pořídí svému dítěti právě kvůli bezpečnosti. Kvůli tomu, aby mohli být s dítětem v kontaktu, zavolat mu, když jde ze školy samotné domů. Takže nakonec dojde k určitému kompromisu a mobil se stejně dřív nebo později pořídí. Sice není pro dítě úplně nejvhodnější, ale zase mu zavoláme a víme, že je v pořádku. Ale co když dítě telefon někdy nezvedá a nereaguje na naše volání. Co když ho někde nechá ležet, zapomene ho v lavici nebo mu vypadne z kapsy? Takovjech peněz to stálo a výsledek? Říkáte si.

Pokud se vám honí hlavou takové nebo podobné myšlenky, jedny chytré hodinky přecijenom vyzkoušejte. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz vám nabízí prověřené a kvalitní chytré hodinky pro děti, které mají veškeré funkce, které potřebujete pro to, abyste mohli být se svým dítětem kdykoli přes den v kontaktu. A to ať už mu budete chtít zavolat, poslat zprávu nebo se jen podívat, kde se vaše dítě právě nachází a zda je v pořádku tam, kde má být. Odpadnou starosti s "brouzdáním" dítěte na internetu, protože v našich chytrých hodinkách nic takového není. Odpadnou také starosti s tím, jestli dítě telefon zvedne a ohlásí se vám. A také, jestli je neztratí nebo někde nenechá. Bude je mít stále totiž při sobě a připevněné na ruce. Máme pro vás ty nejnovější modely chytrých hodinek, které zakoupíte pouze v našem obchodě. Prohlédněte si hodinky našeho obchodu a udělejte radost svým dětem a především sobě ještě dnes!

Co chytré hodinky zakoupené v našem obchodě dovedou?

Dětské chytré hodinky, které zakoupíte v našem obchodě Hodinkyprodeti.cz dovedou spoustu věcí:

  • Především fungují stejně jako mobilní telefon, tedy TELEFONUJÍ, ZASÍLAJÍ A PŘIJÍMAJÍ ZPRÁVY.
  • Dovedou NAJÍT POLOHU DÍTĚTE DÍKY GPS LOKÁTORU. Budete tak mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě nachází a zda je v pořádku tam, kde má být.
  • Díky tlačítku SOS dovedou rychle přivolat pomoc, pokud se dítě ocitne v nouzové situaci.
  • Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí i VODOTĚSNÉ MODELY CHYTRÝCH HODINEK pro milovníky vodních radovánek nebo malé potápěče.
  • JEDNODUŠE SE OVLÁDAJÍ a děti se s nimi naučí velmi rychle zacházet. (Stejné jako u mobilních telefonů).
  • Dovedou být pro dítě ZÁBAVNÉ - například nejnovější modely hodinek našeho obchodu mají zabudovaný fotoaparát a funkci quick learning pro procvičování matematiky.
  • Fungují i zároveň jako KLASICKÉ HODINKY pro sledování času s možností nastavení budíku.
  • A dovedou ještě mnohem více..

Mobilní telefony vhodné pro děti

Jaký mobilní telefon je vlastně vhodný pro dítě? Není právě vaše dítě ještě na mobil moc malé? Nebo se bojíte, že když dáte vašemu dítěti mobil tak už nebude celé dny dělat nic jiného, než na něm hrát hry? Jaká je vlastně věková hranice, kdy je mobil pro dítě vhodný a kdy ne? To jsou jistě otázky, nad kterými si láme hlavu nejeden rodič.

Mnohdy to za ně vyřeší rovnou škola, která používání mobilních telefonů zakáže. Důvodům se není co divit. Například díky připojení k internetu může být takový mobil využit při písemkách, kdy si školák může odpověď na testovou otázku snadno a jednoduše "vygůglit", a to se samozřejmě školám nelíbí.

Co ale teď s tím? Většina rodičů tuší, že mobilní telefon není pro jejich dítě úplně ideální. Ale co dělat, když chtějí být se svým dítětem, které už je školou povinné, přes den v kontaktu? Když chtějí vědět, jestli dorazilo ze školy domů v pořádku?

Náš obchod Hodinkyprodeti.cz má pro vás ale právě teď jedinečné řešení. Jedná se o dětské chytré hodinky, které fungují úplně stejně jako mobilní telefon, tedy telefonují, zasílají a přijímají zprávy. Kromě toho ovšem fungují jako klasické hodinky pro sledování času a také mají řadu dalších chytrých funkcí, ze kterých bude vaše dítě doslova nadšené. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí například modely těchto hodinek s fotoaparátem a matematickými hrami pro procvičování matematiky. Hodinky našeho obchodu rovněž obsahují GPS lokátor, díky kterému budete mít po celý den přehled o tom, kde se vaše dítě nachází, a zda je právě tam kde má být a v pořádku. Navíc na rozdíl od mobilu hodinky dítě nemůže ztratit ani mu je nikdo neukradne. Má je totiž vždy připevněné na své ruce.

Přesvědčte se o všech výhodách dětských chytrých hodinek našeho obchodu Hodinkyprodeti.cz a PODÍVEJTE SE NA NABÍDKU NAŠEHO E-SHOPU JEŠTĚ DNES.

Nejprodávanější dětské chytré hodinky

Nejprodávanější chytré hodinky pro děti našeho obchodu Hodinkyprodeti.cz představují novinku modelu chytrých hodinek "3 v jednom". Jedná se totiž o hodinky, které slouží jako mobilní telefon, hodinky a fotoaparát v jednom. Ale mají i řadu dalších chytrých funkcí včetně GPS lokátoru pro nalezení polohy dítěte. Objevte všechny jejich funkce a výhody a PROHLÉDNĚTE SI JE JEŠTĚ DNES!

Jak se chytré hodinky pro děti ovládají?

Jak se chytré hodinky pro děti ovládají?

Chytré hodinky pro děti, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz se ovládají obdobně jako chytré mobilní telefony, tedy snadno, jednoduše a velmi intuitivně. Děti se s nimi naučí zacházet naprosto přirozeně a často ještě rychleji než dospělí. I když je součástí balení každých chytrých hodinek český návod, stačí, když rodič do hodinek vloží sim kartu (doporučujeme pořídit si sim kartu do mobilního telefonu s předplaceným tarifem u jakéhokoli mobilního operátora - Vodafone, O2,..), nabije je stejně jako mobilní telefon a ostatní už zvládne dítě samo.

Rodič si jednoduše stáhne zdarma aplikaci SeTracker do svého chytrého mobilního telefonu. Tato aplikace je ZDARMA dostupná v každém chytrém telefonu. Stačí, když do hledáčku googlu zadáte "SeTracker" a aplikaci následně nainstalujete do svého mobilního telefonu. Tím dojde ke spárování hodinek dítěte s telefonem rodiče. Rodič v této aplikaci jednoduše zadá a uloží několik telefonních čísel, na která může dítě volat nebo zasílat zprávy. Většinou se jedná o telefonní číslo na maminku, tatínka a babičku. Tato čísla také obvykle slouží jako čísla, která může rodič zadat do této aplikace pro případ nouze. Znamená to tedy, že pokud se dítě ocitne v nějaké ohrožující situaci, pak jedním stiskem tlačítka SOS na hodinkách vytáčí postupně tato telefonní čísla. Dále v této aplikaci rodič jednoduše na mapičce vidí, kde se dítě, které má hodinky připevněné na ruce právě nachází. Tuto funkci ocení především starostiví rodiče, kteří musí být v práci, zatímco jde jejich dítě samotné ze školy domů a chtějí mít jistotu, že je dítě tam, kde má být a v pořádku.

Náš e-shop hodinkyprodeti.cz nabízí nejnovější modely dětských chytrých hodinek, které potěší jak děti tak jejich rodiče. Na své si například přijdou zvídavé děti, které ocení například funkci matematických her v hodinkách nebo zabudovaný fotoaparát. Stačí si jen vybrat v NABÍDCE NAŠEHO E-SHOPU.