Pokud vlastníte chytré hodinky, které jste pro využití všech jejich funkcí, spárovali s aplikací SeTracker ve vašem mobilním telefonu, můžete pro jejich odebrání z vašeho uživatelského účtu postupovat dle následujícího návodu:

- ve vašem mobilním telefonu otevřete aplikaci SeTracker

- v aplikaci vyhledáte "Moje zařízení / nastavení účtu" a rozkliknete - rozbalí se menu, kde vyhledáte "seznam zařízení" a rozkliknete - (zde provádíte správu přidaných zařízení) objeví se hodinky (případně seznam více hodinek), které jste s aplikací spárovali - kliknutím na nápis UPRAVIT / EDITOVAT v pravém horním rohu můžete odebrat (odpárovat) vybrané zařízení / hodinky - vedle hodinek se objeví v červeném poli nápis ODEBRAT (případně UNBUNDLING), kliknete na něj a potvrdíte odebrání.  Zobrazí se okénko, které se vás přeptá, zda si jste jistí, že skutečně chcete hodinky odebrat a vy kliknete na OK. Na závěr kliknete na HOTOVO v pravém horním rohu. Hodinky poté zmizí ze seznamu zařízení. (Může se stát, že pokud úkony k odstranění hodinek z vašeho účtu provádíte pomaleji, aplikace mezitím "spadne" a hodinky se ze seznamu zařízení neodstraní. Proto je třeba vždy na závěr zkontrolovat, že hodinky skutečně ze seznamu odstraněny byly a případně se opětovně přihlásit do aplikace SeTracker a celou vesměs krátkou a jednoduchou "operaci" zopakovat).

- prohlédněte si ilustrativní obrázky níže - v našem příkladu odstraňujeme z uživatelského účtu aplikace SeTracker hodinky nazvané "xy" (pozn. aplikace SeTracker může být jejími poskytovateli aktualizována a  může dojít ke změně její grafické podoby. Také jednotlivé verze aplikace seTracker (1, 2 nebo 3) se mohou graficky odlišovat, proto jsou následující obrázky pouze ilustrativního charakteru a mohou se lišit od vámi používané verze):