Fungují chytré hodinky i na Slovensku nebo v jiných cizích zemích?

Fungují chytré hodinky i na Slovensku nebo v jiných cizích zemích?

Ano, chytré hodinky pro děti, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz fungují na Slovensku i jinde v zahraničí. Právě pokud se chystáte na rodinnou dovolenou je také ideální přibalit s sebou hodinky od nás nebo nejlépe připevnit je dítěti rovnou na ruku. Budou se vám určitě hodit, a to nejen při zmatcích a v davu na letišti, ale také je oceníte na výletech a rušných místech, kde se může dítě snadno ztratit. Vybírejte z naší široké nabídky našeho eshopu hodinkyprodeti.cz.

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Jak chytré hodinky fungují?

Jak chytré hodinky fungují?

Naše chytré telefonní hodinky fungují úplně stejně jako mobilní telefon. I do hodinek, stejně jako do mobilu, vkládáte SIM kartu, můžete na ně a z nich telefonovat a zasílat zprávy. Ale navíc, oproti klasickému mobilu, mají řadu výhod. Především jsou vybaveny GPS lokátorem, díky kterému budete v reálném čase vědět, kde se Vaše dítě nachází. Tuto funkci oceníte zejména, když vaše dítě pojede na školu v přírodě nebo tábor. Hodit se vám bude ale i v každodenním životě, kdy vaše dítě po škole musí samo na různé odpolední kroužky a vy budete chtít mít jistotu, že je tam, kde má být.

Naše telefonní hodinky jsou rovněž vybaveny SOS tlačítkem pro rychlé přivolání vaší pomoci, pokud se dítě ocitne v nouzi. Dítě bude nadšené ale i z dalších jejich chytrých funkcí. Některé typy mají zabudovaný fotoaparát, který jistě dítě nadchne. Pořízené fotografie se navíc mohou ukládat do galerie. Bytré školáky potěší matematické hry, které procvičí jejich pohotovost.

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Bude dítě umět hodinky ovládat?

Bude dítě umět hodinky ovládat?

Ano, naše chytré hodinky jsou velmi snadné na ovládání a jejich obsluha je pro děti velmi intuitivní. Většinou si samy přijdou na všechny jejich chytré funkce. Vy akorát hodinky nabijete pomocí přiloženého USB kabelu, který je součástí balení a poté do nich vložíte SIM kartu. Nakonec pomocí aplikace SeTracker (volně dostupná ve všech chytrých telefonech) jednoduchou registrací spárujte svůj mobilní telefon s hodinkami.

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Uvedení chytrých hodinek do továrního nastavení

Uvedení chytrých hodinek do továrního nastavení znamená, že z nich vymažete veškerá nastavení, která jste v nich provedli. Například smažete veškerá telefonní čísla, která jste vložili do telefonního seznamu hodinek či vymažete vaše fotografie z galerie hodinek.

Uvedení chytrých hodinek do továrního nastavení provedete několika způsoby podle typu hodinek a to následovně:

U hodinek, které párujete s aplikací (například SeTracker) ve svém mobilním telefonu provedete jejich uvedení do továrního nastavení tak, že z vašeho mobilního telefonu zašlete na hodinky (tedy na Vaši SIM kartu, kterou jste vložili do hodinek) SMS zprávu přesně v následujícím tvaru (bez mezer): pw,123456,factory#

U hodinek, které nepárujete s aplikací a veškerá nastavení provádíte přímo v hodinkách uvedete hodinky do továrního nastavení v rámci nastavení hodinek jednoduše tím, že v menu hodinek vyberete jejich reset.

Odebrání chytrých hodinek z účtu aplikace SeTracker

Pokud vlastníte chytré hodinky, které jste pro využití všech jejich funkcí, spárovali s aplikací SeTracker ve vašem mobilním telefonu, můžete pro jejich odebrání z vašeho uživatelského účtu postupovat dle následujícího návodu:

- ve vašem mobilním telefonu otevřete aplikaci SeTracker

- v aplikaci vyhledáte "Moje zařízení / nastavení účtu" a rozkliknete - rozbalí se menu, kde vyhledáte "seznam zařízení" a rozkliknete - (zde provádíte správu přidaných zařízení) objeví se hodinky (případně seznam hodinek), které jste s aplikací spárovali - kliknutím na nápis UPRAVIT / EDITOVAT v pravém horním rohu můžete odebrat (odpárovat) vybrané zařízení / hodinky - vedle hodinek se objeví v červeném poli nápis ODEBRAT (případně UNBUNDLING), kliknete na něj a potvrdíte odebrání. Zobrazí se okénko, které se vás přeptá, zda si jste jistí, že skutečně chcete hodinky odebrat a vy kliknete na OK. Na závěr kliknete na HOTOVO v pravém horním rohu. Hodinky poté zmizí ze seznamu zařízení. (Může se stát, že pokud úkony k odstranění hodinek z vašeho účtu provádíte pomaleji, aplikace mezitím "spadne" a hodinky se ze seznamu zařízení neodstraní. Proto je třeba vždy na závěr zkontrolovat, že hodinky skutečně ze seznamu odstraněny byly a případně se opětovně přihlásit do aplikace SeTracker a celou vesměs krátkou a jednoduchou "operaci" zopakovat).

Jak mám chytré hodinky vybrat?

Jak mám chytré hodinky vybrat?

Při výběru chytrých hodinek v našem e-shopu je to velmi jednoduché. Hodinky vybírejte především podle věku dítěte. Pro předškoláky jsou určené hodinky, které mají kratší řemínek pro menší dětské zápěstí a také s funkcí zasílání hlasových zpráv, pokud dítě ještě neumí číst. V našem e-shopu je najdete snadno, pokud najedete myší v horní liště do Produktů a dále si zvolíte odkaz Pro předškoláky

Děti, které začaly právě chodit do první třídy nebo jsou na prvním stupni základní školy ocení hodinky, které mají dotykový barevný displej a řadu chytrých funkcí, například zabudovaný foťák a fotogalerii pro ukládání fotek nebo třeba funkci matematických her. Širokou nabídku hodinek pro školní děti opět naleznete v horní liště v kategorii "Produkty" v odkazu Pro školní děti

Hodinky můžete v našem e-shopu vybírat také podle barev. Naleznete u nás široký výběr od zelené, růžové, modré až po bílo růžovou nebo černo modrou Hodinky podle barev

VYBÍREJTE Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Mobilní telefon nebo naše chytré hodinky?

Mobilní telefon nebo naše chytré hodinky?

Pokud váháte, zda dítěti pořídit telefon nebo chytré hodinky, pak jsou naše chytré hodinky jasnou volbou! Mají totiž oproti klasickému mobilnímu telefonu celou řadu výhod. Především jsou praktičtější, neboť připevněné na ruce je dítě nemůže ztratit. Jejich používání je velmi diskrétní, neboť můžete zvolit, v kterém čase budou hodinky aktivní a v kterém ne. Proto nemůže hrozit, že začnou hodinky zvonit při hodině a učitelé tedy nebudou mít co zabavit. Hodinky mají úplně stejné funkce jako klasický mobil a ještě k tomu řadu věcí navíc. Například mají zabudouvaný GPS lokátor, díky kterému budete mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě teď nachází a zda je v pořádku. Oceníte také SOS tlačítko, pomocí kterého může dítě jedním stiskem volat až na 3 přednastavená telefonní čísla, pokud se ocitne v nouzi. Praktická je rovněž funkce upozornění, které vám přijde formou SMS na váš mobil, pokud dítě hodinky z ruky sundá nebo se blíží vybití jejich baterie. Oproti mobilnímu telefonu jsou chytré hodinky také bezpečnější, neboť nemají přístup na internet. Neexistuje tak možnost jak by se dítě mohlo stát obětí internetové kriminality tak časté na sociálních sítích nebo při internetových hrách. Sledování polohy dítěte může pouze a výhradně rodič pomocí svého vlastního mobilního telefonu, který je s hodinkami spárován. Proto není možné, aby jakékoli cizí osoby na hodinky volali nebo zasílali zprávy, případně zjišťovali jejich polohu.

VYBÍREJTE Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Jaké jsou výhody chytrých hodinek?

Jaké jsou výhody chytrých hodinek?

Chytré telefonní hodinky, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz mají řadu výhod. Především, pokud váháte, zda dítěti koupit mobil nebo chytré hodinky jsou naše hodinky zcela jasnou volbou. Naše telefonní hodinky jsou pro dítě lepší než mobilní telefon a to z mnoha důvodů. Připevněné na ruce je dítě neztratí ani mu je ve škole nezabaví. Nehrozí ani nekontrolované brouzdání po internetu, kterého se hrozí většina rodičů. Mají zabudovaný GPS lokátor pro sledování polohy dítěte, což oceníte především v té situaci, kdy vaše dítě jede na školu v přírodě nebo tábor nebo musí jít odpoledne samotné do zájmového kroužku a vy chcete mít jistotu, zda dorazilo na místo v pořádku.

Naše telefonní hodinky se navíc chovají úplně stejně jako mobil, můžete na ně i z nich telefonovat a posílat zprávy. Pro ty menší děti, které ještě neumí číst oceníte možnost posílání hlasových zpráv. Samozřejmě mají i funkci klasických hodinek, tedy například budík a displej, který ukazuje čas. Ocení je ale také rodiče dětí, které se pravidelně věnují nějakému sportu, neboť naše telefonní hodinky jsou pro sport praktické a hodinky na ruce dítěti při sportu nevadí.

Dítě zase bude nadšené z jejich zábavných chytrých funkcí - třeba ze zabudovaného foťáku nebo z her pro bystré školáky.

Naše chytré hodinky pro děti mají i SOS tlačítko, kterým si dítě může v případě nouze přivolat okamžitě pomoc. Znáte jistě bezpočet situací, kdy si děti hrají na hřišti a některé si přitom zlomí nohu. Právě v tu chvíli je takové SOS tlačítko učiněným pokladem.

Ovládání našich chytrých hodinek je navíc velmi jednoduché a pro děti velmi intuitivní. Děti baví zjišťovat, jaké funkce hodinky mají a co všechno dovedou.

VYBÍREJTE Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Potřebujete poradit nebo máte dotaz?

Potřebujete poradit s výběrem chytrých hodinek nebo na nás máte nějakou otázku? Rádi vám poradíme. Kontaktujte nás na tel. čísle 776 855 077 nebo e-mailem: info@hodinkyprodeti.cz. Nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám ozveme co nejdříve zpět. Děkujeme!

VYBÍREJTE Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU

Nejlepší chytré hodinky pro děti nakupujte v e-shopu Hodinkyprodeti.cz

Nejlepší chytré hodinky pro děti zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz. Proč právě u nás? Důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu je hned několik. Především veškeré typy hodinek, které nabízíme, máme odzkoušené a prověřené v našich podmínkách. Vzhledem k našim zkušenostem a naší spoluprací přímo s dětmi, které naše hodinky nosí víme, jak jsou hodinky užitečné a co všechno dovedou. Také víme, že děti naše hodinky milují nejen kvůli jejich pěknému vzhledu, ale také kvůli chytrým funkcím, které mají. Mezi naše nejoblíbeněJší a nejprodávanější modely patří chytré hodinky s fotoaparátem a také chytré hodinky s funkcí quick learning pro procvičování matematiky. Přesvědčte se sami a VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU.