Proč dětem pořídit chytré telefonní hodinky?

Chytré telefonní hodinky, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz mají řadu výhod. Především, pokud váháte, zda dítěti koupit mobil nebo chytré hodinky jsou naše hodinky zcela jasnou volbou. Naše telefonní hodinky jsou pro dítě lepší než mobilní telefon a to z mnoha důvodů. Připevněné na ruce je dítě neztratí ani mu je ve škole nezabaví. Nehrozí ani nekontrolované brouzdání po internetu, kterého se hrozí většina rodičů. Mají zabudovaný GPS lokátor pro sledování polohy dítěte, což oceníte především v té situaci, kdy vaše dítě jede na školu v přírodě nebo tábor nebo musí jít odpoledne samotné do zájmového kroužku a vy chcete mít jistotu, zda dorazilo na místo v pořádku.

Naše telefonní hodinky se navíc chovají úplně stejně jako mobil, můžete na ně i z nich telefonovat a posílat zprávy. Pro ty menší děti, které ještě neumí číst oceníte možnost posílání hlasových zpráv. Samozřejmě mají i funkci klasických hodinek, tedy například budík a displej, který ukazuje čas. Ocení je ale také rodiče dětí, které se pravidelně věnují nějakému sportu, neboť naše telefonní hodinky jsou pro sport praktické a hodinky na ruce dítěti při sportu nevadí.

Dítě zase bude nadšené z jejich zábavných chytrých funkcí - třeba ze zabudovaného foťáku nebo z her pro bystré školáky.

Naše chytré hodinky pro děti mají i SOS tlačítko, kterým si dítě může v případě nouze přivolat okamžitě pomoc. Znáte jistě bezpočet situací, kdy si děti hrají na hřišti a některé si přitom zlomí nohu. Právě v tu chvíli je takové SOS tlačítko učiněným pokladem.

Ovládání našich chytrých hodinek je navíc velmi jednoduché a pro děti velmi intuitivní. Děti baví zjišťovat, jaké funkce hodinky mají a co všechno dovedou.

VYBERTE SI Z NABÍDKY NAŠEHO E-SHOPU