Jaký mobilní telefon je vlastně vhodný pro dítě? Není právě vaše dítě ještě na mobil moc malé? Nebo se bojíte, že když dáte vašemu dítěti mobil tak už nebude celé dny dělat nic jiného, než na něm hrát hry? Jaká je vlastně věková hranice, kdy je mobil pro dítě vhodný a kdy ne? To jsou jistě otázky, nad kterými si láme hlavu nejeden rodič.

Mnohdy to za ně vyřeší rovnou škola, která používání mobilních telefonů zakáže. Důvodům se není co divit. Například díky připojení k internetu může být takový mobil využit při písemkách, kdy si školák může odpověď na testovou otázku snadno a jednoduše "vygůglit", a to se samozřejmě školám nelíbí.

Co ale teď s tím? Většina rodičů tuší, že mobilní telefon není pro jejich dítě úplně ideální. Ale co dělat, když chtějí být se svým dítětem, které už je školou povinné, přes den v kontaktu? Když chtějí vědět, jestli dorazilo ze školy domů v pořádku?

Náš obchod Hodinkyprodeti.cz má pro vás ale právě teď jedinečné řešení. Jedná se o dětské chytré hodinky, které fungují úplně stejně jako mobilní telefon, tedy telefonují, zasílají a přijímají zprávy. Kromě toho ovšem fungují jako klasické hodinky pro sledování času a také mají řadu dalších chytrých funkcí, ze kterých bude vaše dítě doslova nadšené. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí například modely těchto hodinek s fotoaparátem a matematickými hrami pro procvičování matematiky. Hodinky našeho obchodu rovněž obsahují GPS lokátor, díky kterému budete mít po celý den přehled o tom, kde se vaše dítě nachází, a zda je právě tam kde má být a v pořádku. Navíc na rozdíl od mobilu hodinky dítě nemůže ztratit ani mu je nikdo neukradne. Má je totiž vždy připevněné na své ruce.

Přesvědčte se o všech výhodách dětských chytrých hodinek našeho obchodu Hodinkyprodeti.cz a PODÍVEJTE SE NA NABÍDKU NAŠEHO E-SHOPU JEŠTĚ DNES.