V září už začne chodit vaše dítě do školy a vy si lámete hlavu tím, jaký mobilní telefon mu pořídit? Na trhu je nepřeberné množství mobilních telefonů, ze kterých si můžete vybrat. Ale jak? Jaký mobil je vlastně vhodný pro dítě? Navíc chytré telefony mají přístup na internet. A co když bude moje dítě hnedka chtít "brouzdat" po internetu, hrát hry a "sežere" nám to nějaké peníze? A co všechny ty nástrahy sociálních sítí? V dnešní době je doslova o strach vidět, jak se děti mnohdy stanou oběťmi internetové kriminality jen tím, že nevědomky poskytnou své osobní údaje na internetu někomu anonymnímu, kdo se třeba vydává za jejich kamaráda.

To jsou určitě všechno palčivé otázky, které provází každého rodiče, který má doma dorůstajícího potomka. Přitom mobilní telefon rodič koupí svému dítěti především z bezpečnostních důvodů. Proto, aby s ním byl v kontaktu. Nicméně rodiče by měli být v případě uvažování o koupi mobilu velmi obezřetní a zajímat se, jaké nástrahy mobilní telefony vlastně v rukou dětí představují. Nejenom, že se mohou děti používáním mobilu zbytečně vystavit všemožným nástrahám virtuálního prostoru, který internet představuje. Často také samotné školy používání mobilních telefonů zakazují. A aby také ne, mají k tomu pádné a rozumné důvody. Například kvůli připojení k internetu mohou být mobily často zneužity při písemkách. Nebo je důvodem zákazu používání mobilních telefonů ve školách šikana, a to nejenom samotných učitelů, ale také žáků navzájem. Často případy takové šikany, kdy se posílají nevhodné nahrávky nebo fotografie právě pomocí mobilních telefonů způsobí tragické důsledky.

Naštěstí pro vás máme řešení! Můžete mít mobilní telefon, který nemá možnost připojení k internetu, takže je zcela bezpečný. Je diskrétní s možností nastavení příchozích hovorů, takže nevyruší zvoněním při vyučování a nebude učitelům vadit. Navíc kromě běžného telefonování a zasílání zpráv, dokáže tento mobil vysledovat polohu dítěte, takže budete kdykoli přes den mít přehled o tom, kde se vaše dítě právě nachází a zda došlo ze školy v pořádku domů. Dítě takový mobil také neztratí ani mu jej nikdo jen tak neukradne.

Ptáte se, co je to za věcičku, která má všechny tyto báječné schopnosti? Jedná se o novinku v podobě dětských chytrých hodinek, které zakoupíte v našem obchodě Hodinkyprodeti.cz. Jedná se vlastně o mobilní telefon v podobě hodinek. Dítě má v podstatě tento mobil připevněný na ruce, takže jej neztratí. Může z něj telefonovat, zasílat hlasové zprávy, používat je jako běžné hodinky pro sledování času, nastavit si budík, ale také využívat řadu dalších chytrých funkcí, které jsou pro dítě velmi zábavné. Náš obchod Hodinkyprodeti.cz nabízí i modely těchto chytrých hodinek s fotoaparátem a matematickými hrami pro procvičování v počtech. Také u nás naleznete voděodolné a vodotěsné modely hodinek pro milovníky vodních radovánek. Hodinky se navíc velmi jednoduše ovládají a děti se s nimi velmi rychle naučí zacházet stejně tak jako je tomu u mobilních telefonů. Pouze náš obchod má veškeré produkty prověřené, plně funkční a otestované. Nabízíme možnost zaslání našeho zboží kamkoli po celé republice i možnost osobního odběru. Přesvědčte se sami a prohlédněte si naší nabídku hodinek, které potěší jak vás tak především vaše dítě..