Jak se chytré hodinky pro děti ovládají?

Chytré hodinky pro děti, které zakoupíte v našem e-shopu hodinkyprodeti.cz se ovládají obdobně jako chytré mobilní telefony, tedy snadno, jednoduše a velmi intuitivně. Děti se s nimi naučí zacházet naprosto přirozeně a často ještě rychleji než dospělí. I když je součástí balení každých chytrých hodinek český návod, stačí, když rodič do hodinek vloží sim kartu (doporučujeme pořídit si sim kartu do mobilního telefonu s předplaceným tarifem u jakéhokoli mobilního operátora - Vodafone, O2,..), nabije je stejně jako mobilní telefon a ostatní už zvládne dítě samo.

Rodič si jednoduše stáhne zdarma aplikaci SeTracker do svého chytrého mobilního telefonu. Tato aplikace je ZDARMA dostupná v každém chytrém telefonu. Stačí, když do hledáčku googlu zadáte "SeTracker" a aplikaci následně nainstalujete do svého mobilního telefonu. Tím dojde ke spárování hodinek dítěte s telefonem rodiče. Rodič v této aplikaci jednoduše zadá a uloží několik telefonních čísel, na která může dítě volat nebo zasílat zprávy. Většinou se jedná o telefonní číslo na maminku, tatínka a babičku. Tato čísla také obvykle slouží jako čísla, která může rodič zadat do této aplikace pro případ nouze. Znamená to tedy, že pokud se dítě ocitne v nějaké ohrožující situaci, pak jedním stiskem tlačítka SOS na hodinkách vytáčí postupně tato telefonní čísla. Dále v této aplikaci rodič jednoduše na mapičce vidí, kde se dítě, které má hodinky připevněné na ruce právě nachází. Tuto funkci ocení především starostiví rodiče, kteří musí být v práci, zatímco jde jejich dítě samotné ze školy domů a chtějí mít jistotu, že je dítě tam, kde má být a v pořádku.

Náš e-shop hodinkyprodeti.cz nabízí nejnovější modely dětských chytrých hodinek, které potěší jak děti tak jejich rodiče. Na své si například přijdou zvídavé děti, které ocení například funkci matematických her v hodinkách nebo zabudovaný fotoaparát. Stačí si jen vybrat v NABÍDCE NAŠEHO E-SHOPU.